Reklamı kapat
Reklamı kapat
Manisa Medya
Manisa Medya

istanbul escort

istanbul еscort
kartal еscort
pendik еscort

Alaşehir’de 172 Milyonluk Yatırım Coşkuyla Açıldı

Alaşehir’de 172 Milyonluk Yatırım Coşkuyla Açıldı Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı proje ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma törenleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Törenle ilçede 3 kurum tarafından 172 milyon TL tutarında 53 projenin açılışının yapıldığını ve temelinin atıldığı belirtildi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, […]

23 Kasım 2017 - 15:25 'de eklendi ve 6055 kez görüntülendi. A+A-

Alaşehir’de 172 Milyonluk Yatırım Coşkuyla Açıldı
Alaşehir’de 172 Milyonluk Yatırım Coşkuyla Açıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı proje ve hizmetlerin toplu açılış ve temel atma törenleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla gerçekleştirildi. Törenle ilçede 3 kurum tarafından 172 milyon TL tutarında 53 projenin açılışının yapıldığını ve temelinin atıldığı belirtildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alaşehir’de toplu açılış ve temel atma törenine katıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesinin yatırımlarını kapsayan hizmetlerin açılışı için ilçeye gelen MHP Lideri, Alaşehirliler tarafından coşkuyla karşılandı. Konvoy eşliğinde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte ilk olarak Alaşehir Belediyesini ziyaret eden Bahçeli, burada Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban ve belediye personelleri tarafından karşılandı. Alaşehir Belediyesi ziyaretinde, Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Bahçeli’ye çeşitli hediyeler takdim etti. Açılış öncesinde Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Mustafa Yıldızdoğan sahne alarak, birbirinden güzel türkülerini Alaşehirliler için seslendirdi.
“Güzel hizmetler yapıyoruz”
Belediye ziyaretinin ardından toplu açılış ve temel atma töreninin yapılacağı Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na geçildi. Törene MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yanı sıra MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Şefkat Çetin, Oktay Öztürk, Sadir Durmaz, Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, MHP Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MHP’li milletvekilleri, ilçe kaymakamları, Alaşehir, Salihli, Selendi, Turgutlu, Sarıgöl, Kula belediye başkanları, Büyükşehir ve Alaşehir Belediyesi meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Büyükşehir ve MASKİ daire başkanları, Alaşehir ilçe protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından törenin açılış konuşmasını Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban yaptı. Büyükşehir Yasası’nın Manisa Büyükşehir Belediyesine ve ilçe belediyelerine bırakılan bir enkaz olduğunu dile getiren Başkan Karaçoban, “Buna rağmen en güzel hizmetleri yapıyoruz. Bütün emelimiz, yasalar çerçevesinde bizlere verilmiş olan emaneti sizlere en güzel şekilde ulaştırmaktı. Bizlere teslim edilen belediyelerin elindeki kaynakların ne kadar gerekli yerlerde kullanıldığının en bariz belirtisi, bu güzel gündür. Bu ana kadar verdiğiniz desteği ve güveni, bundan sonra da göstereceğinize inanıyorum” dedi. Başkan Karaçoban, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi Alaşehir’de ağırlamaktan duyduğu mutluluğu da ifade etti.
“Teşekkürünüz bizlerin şeref madalyasıdır”
Karaçoban’ın konuşmasının ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün kürsüye davet edildi. Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte büyüyen hizmet alanında, halkın kendilerinden sabırla beklediği projeleri ve çalışmaları hızla hayata geçirdiklerini ve geçen sürede herkesin mutlu olduğu çalışmalara imza attıklarını belirten Başkan Ergün, “Verdiğim sözleri fazlasıyla yerine getirmiş bir belediye başkanı olmanın mutluğu ve huzuruyla karşınızdayım. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun Alaşehir’imizde de değerli Belediye Başkanı Arkadaşım Gökhan Karaçoban’la birlikte sizlerin ihtiyaç duyduğu birçok hizmeti, birçok projeyi ve çok sayıda çalışmayı hayata geçirdik. Bunun verdiği huzur ve mutlulukla bugün karşınızdayız. Ulaşımından yoluna, altyapısından içme suyu depolarına, arıtma tesislerinden gençlik merkezlerine, MABEM’den Gıda Bankası’na, asfaltından parke taşına, itfaiye müfrezelerinden düğün salonlarına, otogarından park ve yeşil alanlarına, aydınlatmalarından restorasyonlarına ve kavşak düzenlemelerine kadar çok sayıda proje ve hizmeti sizlerle buluşturduk. Yüzlerinizde bu hizmetlerimizin getirdiği mutluluğu ve dillerinizden dökülen teşekkür sözcüğü bizlerin şeref madalyasıdır. Bunu tüm kalbimle söylüyorum. Gerek Gökhan Başkanım, gerek şahsım ve tüm çalışma arkadaşlarımız Alaşehir’imizi, Manisa’mızı sevdiğimiz için bu güzel şehrimize olan aşkımızla ve sizlere olan gönül bağımızla bu hizmetleri sizlere sunduk. Bizler sizlerin hizmetkarlarıyız. Sizin için ne yapsak az, Alaşehir’imiz için ne yapsak az. O açıdan bugün kıymetli Genel Başkanımızın Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımlarıyla ilçemize kazandırdığımız ve kazandıracağımız hizmetlerin de Alaşehir’imize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Kahraman Şehidimiz Fethi Sekin’in Adı Alaşehir’de Yaşatılıyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesinin yaptığı yatırımların açılışlarını ve temel atmalarını gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Ergün, “Bunları tek tek saymaya kalksak buna zaman yetmez. Ancak benim için en önemli ve en değerli hizmet, ilçemize kazandırdığımız Gençlik Merkezidir. Neden diye sorabilirsiniz. Gençlerimizin geleceğe hazırlanması, kötü alışkanlıklardan ve kahve köşelerinden uzak durmaları ve vatanını, milletini seven bireyler olarak yetişmeleri için bu merkez önemli. Bunun yanında hatırlayacağınız üzere, İzmir’de görevi başındayken bölücü hainlerin İzmir’i kana bulamak için yaptığı saldırıyı canı pahasına savunan ve şehit düşen kahraman polisimiz Fethi Sekin’in adı bu merkezde yaşayacak. Bakara Suresi 154’üncü ayette Cenab-ı Allah, biz aciz kullarına “Allah yolunda öldürülenlere ‘ölüler’ demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz.” buyuruyor. Bu vatanın evladı kahramanımız Fethi Sekin de, yüzlerce insanın canını korumak için kendi canını feda etti. Ruhu şad olsun. Mekanı cennet, komşusu Hazreti Muhammed olsun inşallah. Ülkemiz üzerinde hain emelleri bulunan alçaklar, bu vatanın bir ve bütün olduğunu, büyük Türk milletinin bölünme ve ayrışmaya asla izin vermeyeceğini o gün İzmir’de bir kez daha gördü. Bu vesileyle bir kez daha Fethi Sekin kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gençlik merkezimize Fethi Sekin’in adının verilmesine katkı sağlayan değerli meclis üyesi arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. Fethi kardeşimizle birlikte bu topraklar için toprağa düşmüş tüm aziz şehitlerimizi de rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhları şad olsun” diye konuştu.
Ölüm Yolu Tarih Oluyor
2014 yılından bu yana il genelinde Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak önemli hizmetler yürüttüklerini belirten Başkan Ergün, “Büyükşehir geçiş sürecindeki zorluklara ve imkansızlıklara rağmen bugün Manisa Büyükşehir Belediyesini getirdiğimiz nokta, taraflı tarafsız herkesin takdirini topluyor. Doğru yönetim, mali disiplin, iş disiplini ve doğru ekiple işinizi yaparsanız, her şey rayına kolaylıkla oturuyor. Manisa Büyükşehir Belediyesini kısa sürede yapılandırıp, Manisa ile birlikte büyükşehir olan diğer 13 ilimizin çok çok öncesinde bu süreci tamamladık. Geldiğimiz noktada milyonlarca liralık yatırımlar yapan, yollar açan, kavşaklar yapan gerçek anlamda büyük bir belediye olduk. Bugün Alaşehir’imizde açılışını yapacağımız ve temelini atacağımız projelerimiz ve hizmetlerimizin parasal karşılığı ne kadar biliyor musunuz? Tam 172 milyon lira. Bunun içinde Alaşehir’imizin, sizlerin özlemle beklediği kavşak projemiz de var. Allah’ın izniyle bugün onun da temelini atıp çalışmasına başlıyoruz. Çok sayıda kardeşimize ecel olan ölüm yolu, inşallah tez zamanda tarihe kavuşacak” dedi.
“Manisa’mızı seviyoruz”
Manisa sevdasıyla hizmet ettiklerini belirten Başkan Ergün, “Alaşehir’imizin değerli belediye başkanı Gökhan Karaçoban’la birlikte Milliyetçi Hareket Parti’mizin belediyecilik anlayışını en güzel şekilde sizlere gösteriyoruz. İşte kıymetli Genel Başkanımız da burada, sizlerle birlikte. Genel Başkanımızın izinde, hepimiz “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” diyoruz. Bizler Alaşehir’i, bizler Selendi’yi, Gördes’i, Demirci’yi kısaca Manisa’mızı seviyoruz. Sevdamız olan şehrimize en güzel hizmetleri vermek ve bir adım daha ileriye götürmek bizleri mutlu etmeye yeter. Bu duygularla toplu açılış ve temel atma törenimizin hayırlara vesile olmasını diliyor, hepinizi sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu.
Bahçeli, “Manisa’ya yatırımların devam etmesi beni gururlandırmıştır”
Son olarak kürsüye MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli davet edildi. Alaşehir’de bulunmaktan ve Alaşehirlilerle buluşmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden MHP Lideri, “Manisa’nın 4 ilçesinde, 803 milyon liralık yatırım tutarıyla açılış ve temel atma törenini gerçekleştireceğimiz toplamda 248 projenin bütün vatandaşlarıma hayırlı uğurlu olmasını yürekten temenni ediyorum. Manisa’ya hizmette üstün gayret sarf eden başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve Alaşehir Belediye Başkanımız Gökhan Karaçoban Bey’e teşekkürlerimi sunuyor, törenin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm dava arkadaşlarımı kutluyorum. Şehzadeler şehri Manisa’ya yapılan yatırımların hız kesmeden devam etmesi beni ziyadesiyle memnun etmiş ve gururlandırmıştır. MHP’li belediyelerin çalışkanlığı, gıpta edilecek performansı göğsümüzü kabartmaktadır. Alaşehir’in yeni projelere kavuşması heyecanımıza heyecan katmaktadır. Bugün buraya teşrif eden aziz vatandaşlarımın varlığı bizlere güç vermektedir. Çünkü Alaşehir’de Yıldırım Beyazıd’ın ruhu vardır. Bunun yanı sıra Alaşehir Hoca Ahmet Yesevi’nin feyziyle donanmış, Sarı Saltuk’un irfanıyla doğrulmuştur. Bu manevi iklim Alaşehir’in 5 Eylül 1922 tarihinde düşman kuvvetlerinin bertaraf edilmesiyle zirve yapmıştır. Alaşehir, işgal ordularına meydan okumuş, Rum çetelerine dağları dar, ovaları mezar etmiştir. Alaşehir’in ekmeği meşhurdur. Çünkü Alaşehir’in mayası sağlamdır. Alaşehir’in mayasında vatan ve bayrak sevgisi vardır. Hamuru toprak sevgiyle yorulmuştur. Bozulmaz. Çürümez. Bayatlamaz. Alaşehir vatan sathına adını kahramanlık hikâyeleriyle yazdırmıştır. Bu itibarla Alaşehir’de sizlerle beraber olmak benim için tarifsiz bir gurur kaynağıdır. Alaşehir baş eğmektense, baş verecek kadar asildir. Alaşehir’in kurtuluşuna damgasını vuran Altay süvarilerinin ruhu aramızdadır. Fahrettin Paşa’nın kahramanlığı iftiharımızdır. Alaşehir her zaman baş tacımızdır. Alaşehirliler yüreğimizin tam ortasındadır” dedi.
“Alaşehir mahzunken, Ankara mesut olamaz”
Manisa’nın sorunlarının ve beklentilerinin farkında olduğunu ifade eden Bahçeli, “Zira Manisa gözbebeğimiz olan illerden birisidir derken boş konuşmuyoruz. Parti kadrolarımız ve teşkilatımız ülkemizin diğer illerinde olduğu gibi Manisa’da da yaşanan her sorunu dikkat ve samimiyetle takip etmektedir. Alaşehir mahzun iken, Ankara mesut olamaz. Bu kapsamda Manisalı çiftçilerimizin özellikle üzüm üreticilerimizin yaşadığı sıkıntıların tamamı malumumuzdur. Çiftçi kardeşlerim de son dönemlerde üzüm hasadından beklediği karşılığı alamamıştır. Alaşehirli çiftçilerin üzüm üreticiliğinden yaşadığı mağduriyet gözümüzden kaçmamıştır. Ülkemiz, dünyadaki çekirdeksiz kuru üzüm ihracatının yüzde 40 ile yüzde 45’ni gerçekleştirmektedir. Ege bölgesinde yaklaşık 950 bin dekar bağ alanında ortalama 250 bin ton kuru üzüm üretilmektedir. Türkiye’nin çekirdeksiz kuru üzüm ihracatı da 400 milyon 707 bin dolar seviyesindedir. Ancak üzüm üreticisi kardeşlerim ne yazık ki üzgündür, hüzünlüdür, kaygılıdır. Maliyetleri giderek artarken, satışta aynı karşılığı bulamakta, emekleri boşa gitmektedir. Bu sene kuru üzümün maliyeti çiftçilerimiz için ortalama 3 lira 75 kuruş seviyesinde gerçekleşmiştir. Hatta bu rakamın 4 lira seviyesini aştığına bizzat sizler şahitsiniz. Buna karşılık üzüm taban fiyatı 4 lira olarak açıklanmış ve üzüm üreticilerimiz alın terinin karşılığını alamamışlardır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sorunlarınızı biliyor ve çözüm üretmek için çaba sarf ediyoruz. Tüm kadrolarımızla bu sorunun aşılması için çalışıyoruz. Buradan ilan etmek isterim ki, çalışmalarımız Meclis nezdinde büyük bir kararlılıkla devam etmektedir. Bu kapsamda, girişimlerimiz sonuç vermiş; üzüm üreticilerimizin sorunlarını araştırmak üzere TBMM’de bir komisyon kurulmuştur. 7 Kasım’da kurulan Araştırma Komisyonu, çiftçilerimizin sorunlarını takip ve tespit ederek gereken adımların atılmasında büyük katkı sağlayacaktır. Şüpheniz olmasın bununla da kalmayacak, mümkün olan her seviyeden taleplerinizin karşılanması için gayret göstermeye devam edeceğiz. Biliniz ki her an, her zaman sizin yanınızdayız. Ve bu uğurda ne icap ediyorsa yapmaktan vazgeçmeyeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi varsa umut vardır, çare vardır, gelecek parlak ve huzurludur. Milliyetçi Hareket sizlerin beklenti ve taleplerinin gerçeğe dönüşmesi için kendini adamıştır. Gücümüz yettiğince sizlerin sorunlarına eğilmeyi görev sayıyoruz. Dik baş, tok karın, mutlu yarın hedefimize ulaşmak ve sizlere refah ve güvenliği yaşatmak için elimizi değil, gövdemizi taşın altına koymaktan geri durmuyoruz” diye konuştu.
“Türkiye payimal edilemeyecek, payidar kalacaktır”
Ne dün, ne bugün “önce partimiz” diyerek hareket etmediklerini vurgulayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Önce ülkem ve milletim derken kurusıkı atmadığımızı her fırsatta gösterdik. Kaos imalatçılarına, kargaşa tedarikçilerine karşı duruşumuzla da karanlık ellerin, hain heveslerin, melun hedeflerin tahrik, taciz ve ağır sataşmasına maruz kaldık. Ancak yılmadık, yıkılmadık, gevşemedik, taviz ve teslimiyete tamam demedik. Çünkü biz Milliyetçi Hareket Partisi’yiz. Çünkü biz gözünü daldan budaktan esirgemeyen Türkiye sevdalılarıyız. Karanlık hesaplara geçit vermedik. Haklı ve meşru direniş ve duruşumuzun bedeli olarak ihanetlerle karşılaştık. Yaşanan bunca tehdit karşısında bir olmanın erdem ve önemine işaret ediyoruz ama bazıları hala siyasi çetele tutuyor, basit ve günübirlik arayışlardan çıkar umuyor. Bu gafiller Türkiye huzura ermeden, diğer hiçbir arzunun gerçekleşemeyeceğini belli ki balık kavağa çıkana kadar anlamayacaklar. Yanlarına kendileri gibi Türkiye’nin ve milletimizin taşıdığı hassasiyetleri gözetmeyenleri alarak blok siyasetinde medet ummaya devam ediyorlar. Varsın onlar Türk milletine hasım çevrelerle kol kola girsinler, biz millet sevdalılarıyla hak bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz. Cephe mantığıyla karşımıza geçip mevzilenen yıkım ittifakı ülkülerimizden, ilkelerimizden ödün vermemizi bekliyorlar. Böylesi bir alçalmayı ömürleri boyunca göremeyeceklerini Alaşehir’den tekraren ilan ve ifade ediyorum. NATO’nun özürle geçiştirilemeyecek provokasyonları, ABD’nin çirkin ve çirkef oyunları, küresel senaryoların şiddet ve şekaveti ne olursa olsun, Türkiye hiçbir zalime tamah etmeyecek, tamam demeyecektir. Terör örgütleriyle düşüp kalkanlar, IŞİD’i imal edip bölgemize sevk edenler, PKK-PYD-YPG’yi silahlandıranlar, Türk ve Türkiye düşmanlarının ümidi olanlar bu kez de başaramayacak, bu defa da sonuç alamayacaklardır. Güvence Alaşehir’in tertemiz vicdanıdır. Güvence Manisa’nın pirüpak ruh ve asaletidir. Gücümüzün kaynağı ise elbette ve sonuna kadar büyük Türk milletidir. Türkiye’nin milli hassasiyetlerini kaşıyarak kanatanlar, devletimizin egemenlik haklarını lekelemeye kalkışanlar mahcup ve mağlup olacaklardır. PKK, FETÖ, IŞİD, PYD-YPG ve diğer insanlık düşmanı terör örgütleriyle Türk milletinden intikam almak için kuyruğa girenleri eninde sonunda mahvı perişan edeceğimize inanıyor, Alaşehir’de bu kararlılığı görüyorum. Türkiye payimal edilemeyecek, payidar kalacaktır. İblisin bile aklına gelmeyecek oyunlarla Türk milletini bölmeyi planlayanlar bunun hesabını muhakkak verecekler. Bu vesile ile sözlerime son verirken hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. MHP’li belediyeler muhterem vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için var gücüyle hizmet ve mücadele ediyor, buna da devam edecekler. Açılışını yaptığımız, temelini attığımız projeler bunun ispatıdır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik anlayışı milletimizin umut kaynağı, Türkiye’nin ufuk sancağıdır. Ne mutlu ki bugün bir kez daha bu gururu yaşadık. Allah emeği geçen herkesten razı olsun. Birbirinden değerli projelerin hayata geçmesinde emeği olan herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Açılışını yapacağımız ve temelini atacağımız eserlerin Alaşehirli kardeşlerime hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Dualarla Kurdele Kesildi
Konuşmaların ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Alaşehir Belediyesinin ilçeye kazandırdığı 172 milyon TL tutarındaki 53 projenin açılış kurdelesi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Genel Merkez yöneticileri, milletvekilleri, Selendi, Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Kula, Sarıgöl belediye başkanlarının katılımlarıyla kesildi. Kurdele kesimi öncesi dualar okundu ve hizmetlerin ilçeye hayırlar getirmesi dilendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yunusemre Halk Eğitim Merkezin de Yüz Yüze Eğitim Sevinci Yunusemre Halk Eğitim Merkezin de Yüz Yü...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusemre Halk Eğitim Merkezini Ziyaret etti. Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Y...

MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI

Manisa’nın Akhisar ilçesi Efendi Mahallesi 270 Sokak 219/5 te meydana gelen yangın bir kişinin canını aldı. Akhisar´da Efendi Mahallesi...

KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN ARANIYORDU. MANİSA’DA YAKALANDI KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN ARANIYORDU. MANİ...

Manisa valiliğinden yapılan açıklamada söyle denildi; “12.01.2021 günü saat:11.30 sıralarında hakkında İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi Ak Partili vekiller yeni parti binaların...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi AK Parti Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlığı yeni parti binalarında hizmet verme...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Yunusemre Halk Eğitim Merkezin de Yüz Yüze Eğitim Sevinci Yunusemre Halk Eğitim Mer...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusem...

MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI...

Manisa’nın Akhisar ilçesi Efendi Mahallesi 270 Sokak 219/5 t...

KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN ARANIYORDU. MANİSA’DA YAKALANDI KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN A...

Manisa valiliğinden yapılan açıklamada söyle denildi; “12.01...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi Ak Partili vekiller yeni ...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi AK Parti ...

Manisa Volkswagen’i kaybetti Manisa Volkswagen’i...

Manisa Volkswagen’i kaybetti CHP Manisa İl Başkanı Sem...

Manisa’da Nipet Akaryakıt İstasyonuna Yoğun ilgi Manisa’da Nipet Akaryakıt...

Manisa’da Nipet Akaryakıt İstasyonuna Yoğun ilgi Manisa’nın ...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim eTwinning Ödül Töreni Gerçekleşti Yunusemre İlçe Milli Eğit...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim eTwinning Ödül Töreni Gerçekleşt...

MANİSA İÇİN METEOROLOJİK UYARI MANİSA İÇİN METEOROLOJİK ...

METEOROLOJİK UYARI Manisa’nın Batısında Beklenen Gök Gürültü...

Manisa Büyükşehir Belediyespor-72 Kocaeli BŞB Kağıtspor-75 Manisa Büyükşehir Belediy...

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, Türkiye ...

İnşaat Satışları Mart ve Eylül Aylarında Yoğunlaşıyor İnşaat Satışları Mart ve ...

AKSAN İnşaat Taahhüt Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Taşkan,...

HABERLERİ