Reklamı kapat
Reklamı kapat
Manisa Medya
Manisa Medya

istanbul escort

istanbul еscort
kartal еscort
pendik еscort

CHP’Lİ ÖZEL’DEN ÜNAL’A HODRİ MEYDAN:”GEL CANLI YAYINDA KONUŞALIM. TEHDİDE, ŞANTAJA BOYUN EĞERSEK NAMUZSUSUZ”

CHP’Lİ ÖZEL’DEN ÜNAL’A HODRİ MEYDAN:”GEL CANLI YAYINDA KONUŞALIM. TEHDİDE, ŞANTAJA BOYUN EĞERSEK NAMUZSUSUZ” AKP ile CHP arasındaki MİT TIR’ları polemiği ile ilgili AKP Sözcüsü Mahir Ünal’ın açıklamalarına CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’den sert yanıt geldi geldi. Tehdit ve şantajlara boyun eğmeyeceklerini belirten Özel, Ünal’ı televizyonda konuşmaya davet etti. “ŞANTAJINIZ TEHDİDİNİZ BİZE SÖKMEZ, VIZ GELİR TIRIS […]

18 Ağustos 2017 - 10:31 'de eklendi ve 3131 kez görüntülendi. A+A-

CHP’Lİ ÖZEL’DEN ÜNAL’A HODRİ MEYDAN:”GEL CANLI YAYINDA KONUŞALIM. TEHDİDE, ŞANTAJA BOYUN EĞERSEK NAMUZSUSUZ”

CHP’Lİ ÖZEL’DEN ÜNAL’A HODRİ MEYDAN:”GEL CANLI YAYINDA KONUŞALIM. TEHDİDE, ŞANTAJA BOYUN EĞERSEK NAMUZSUSUZ”

AKP ile CHP arasındaki MİT TIR’ları polemiği ile ilgili AKP Sözcüsü Mahir Ünal’ın açıklamalarına CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’den sert yanıt geldi geldi. Tehdit ve şantajlara boyun eğmeyeceklerini belirten Özel, Ünal’ı televizyonda konuşmaya davet etti.

“ŞANTAJINIZ TEHDİDİNİZ BİZE SÖKMEZ, VIZ GELİR TIRIS GİDERSİNİZ”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP’nin parti sözcüsü Mahir Ünal aracılığıyla CHP’yi ve Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan açıklamalarına yanıt verdi. Özel, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’a, “Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkmıyor. Eskiden Temel Reis vardı, şimdi korkak reis var. Biz çocukluğumuzda Temel Reis ile büyüdük. Ispanak yiyordu, gücünü gösteriyordu, hiçbir şeyden korkmuyordu. Şimdi çocuklar korkak reis ile büyüyorlar” derken, “Tehdide, şantaja boyun eğersek namussuzuz. Hiçbir şantajınız hiçbir tehdidiniz hiçbirimize sökmez, vız gelir tırıs gidersiniz” dedi. Tehdit ve şantajlara boyun eğmeyeceklerini belirten Özel, Ünal’ı televizyonda ‘düello’ya davet etti.

 

TBMM’de basın toplantısı düzenleyen Özel’in açıklamaları şöyle:

“Maalesef dış politikanın ustalıkları, incelikleri, diplomasinin dili yerine kabadayı bir dille, tehditkar bir dille ve kişiye özel o gün sabah reisin tansiyonu yüksekse dış politikada tansiyon yüksek. O gün sabah reis evde kavga ettiyse öğlen Merkel ile de kavga edebilir.

Notanın içini o kadar boşalttılar ki Adil Öksüz gibi bir teröristin bir darbecinin kollanmasına, saklanmasına yönelik verilen notanın bir müzik notasından ve kıymeti harbiyesi olmayan bir şekilde algılanmasından büyük üzüntü duyuyoruz.”

‘ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE NOTA VERİYORUZ’

“Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşları adına Adalet ve Kalkınma Partisi’ne nota veriyoruz. Ayıptır, insanların aklıyla zihniyle alay etmemelidir. Bir devleti aile tarafından yönetilen devlete dönüştürdüler.”

‘YANDAŞ BASININ MANŞETLERİNİN MİZANPAJINI BEKLİYOR’

Bir parti sözcüsü niye mizanpaj beklesin, neyin mizanpajını bekliyor, yandaş basının bugünkü manşetlerinin mizanpajını bekliyor. Bugün yeni iddialar diye söylediği her şey 17 Haziran 2017 günü Güneş gazetesinin manşeti zaten.

 

 

‘HODRİ MEYDAN, GEL OTURUP KONUŞALIM’

“Mahir Ünal, istersen şöyle bir şey yapalım. Sayın Cumhurbaşkanı, Sayın Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkmıyor. Eskiden Temel Reis vardı, şimdi korkak reis var. Biz çocukluğumuzda Temel Reis ile büyüdük. Ispanak yiyordu, gücünü gösteriyordu, hiçbir şeyden korkmuyordu. Şimdi çocuklar korkak reis ile büyüyorlar. Ana muhalefet lideri çağırıyor, hepimiz davet ediyoruz, 100 dakika sen konuş, 10 dakika biz konuşalım diyoruz. Sizin Genel Başkan korkuyor. Mahir Ünal eğer Genel Başkan’ında olmayan cesaret varsa hodri meydan, gel oturup konuşalım. Soracağımı bildiğin için karşıma çıkmazsın, sizin başbakan yardımcınız ‘O TIR’larda vallahi de billahi de insani yardım yoktu, vallahi de billahi de Türkmenlere gitmiyordu’ demişti. O bilgiler gerçek. Değilse aynı suçu işliyorum, kendimi ihbar ediyorum, o bilgilerin gerçek olduğunu herkes biliyor, zaten sıkıntı orada. Orada mama olmadığını, silah olduğunu, Türkmen’e gitmediğini, cihatçı örgütlere gittiğini hepimiz biliyoruz.”

‘SEN MAMA YOLLADIN DA MİLLET MAMAYA MI ENGEL OLDU?’

“Ortada bir suç yok. Önce kendi işledikleri, yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali, kendi işledikleri suçu örtmek için başkasına suç icat ediyorlar, sen mama yolladın da millet mamaya mı engel oldu?”

‘SEN BUNUNLA İLGİLİ BİR İDDİA ORTAYA KOYABİLİR, BİR YEMİN EDEBİLİR MİSİN?’

“Mahir Ünal ben inandığım bütün kutsal değerler üzerine, siyasi hayatımın bedeline pahasına hem yemin ederim, ortaya iddia koyarım o TIR’larda bebek maması yoktu. Sen bununla ilgili bir iddia ortaya koyabilir, bir yemin edebilir misin?

15 Temmuz bal gibi bir darbe girişimidir ama 15 Temmuz’da iki tane darbe iki tane 15 Temmuz var. Biri FETÖ’nün 15 Temmuz’u ve karşısında halkın 15 Temmuz’unu bularak geri püskürtülmüştür. İkincisi sarayın 15 Temmuz’u.”

‘KİMSE ‘DARBEYİ SİZ KURGULADINIZ, SİZ YAPTINIZ, O GECE BİR TİYATRO OYNANDI’ DEMİYOR’

“Kontrollü darbe demek şudur, öngörülen, yapılacağı tahmin edilen, köşe yazılarında var, dünya kadar emare var, herkes konuşuyor, yapılacağı öngörülen, önlenmeyen, önlenemeyen değil önlenmeyen, bırakınız yapsınlar biz onları toplayalım ve sonuçlarından istifade edilen, sonuçlarından faydalanılan, kontrollü darbe bu. Kimse ‘Darbeyi siz kurguladınız, siz yaptınız, o gece bir tiyatro oynandı’ demiyor.”

‘ORADA BİR DOSYA YOK, BİR TEK HESABI ÖDEYELİM DİYE ADİSYONU GETİRMİŞ BİRİSİ’

“Yalanın bini bin para, bıktık, hangi birini yalanlayalım.  ‘17 Mayıs’ta diyor, CHP’nin Zaman gazetesi ziyareti’ diyor. O fotoğraf Marriott Otel. Bir otel orası. O gün 7 Haziran seçimlerine gidiyoruz, bir gün önce Milliyet, bir gün önce Cumhuriyet, iki gün sonra Hürriyet, ondan sonraki gün sizin Karar, bir gün de Zaman. Orası Zaman gazetesi değil, orası Marriott Otel. Ev sahibi biziz, yenilen haşlanmış yumurtanın parasını biz ödemişiz. Orada bir dosya yok, bir tek hesabı ödeyelim diye adisyonu getirmiş birisi. Gelen giden belge adisyon. Çık ve ‘Ben 17 Mayıs günü CHP Genel Başkanı, Zaman gazetesini ziyaret etti dedim, özensizliğim ve bilgisizliğim için özür diliyorum’ de, bunu demezsen yalancısın, bunu demezsen iftiracısın.”

 

‘SİZ KUMPASÇILARIN BAŞISINIZ’

Siz kumpasçıların başısınız. O günlerde bu işleri yapmak için kullandığınız maşanızı, taşeronunuzu şimdi suçlayarak bu suçlardan arınamazsınız.

‘TEHDİDE, ŞANTAJA BOYUN EĞERSEK NAMUZSUSUZ’

Tehdide, şantaja boyun eğersek namussuzuz. CHP sizin şantajınıza sizin tehdidinize boyun eğseydi ne Türkiye Cumhuriyeti’ni ne de CHP’yi kuramazdı. Senin kurucu genel başkanının benim son genel başkanıma yaptığın tehdit ve şantaj sökmez. Vahdettin’e ne cevap verdiysek nasıl yolumuza devam ettiysek nasıl bu ülkeyi kurtarıp bu Cumhuriyeti kurduysak aynı yolda devam ederiz.

Hiçbir şantajınız hiçbir tehdidiniz hiçbirimize sökmez, vız gelir tırıs gidersiniz. Bir Pazar günü sandıklar açıldığında tıpış tıpış gideceksiniz.”

 

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Yunusemre Halk Eğitim Merkezin de Yüz Yüze Eğitim Sevinci Yunusemre Halk Eğitim Merkezin de Yüz Yü...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusemre Halk Eğitim Merkezini Ziyaret etti. Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Y...

MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI

Manisa’nın Akhisar ilçesi Efendi Mahallesi 270 Sokak 219/5 te meydana gelen yangın bir kişinin canını aldı. Akhisar´da Efendi Mahallesi...

KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN ARANIYORDU. MANİSA’DA YAKALANDI KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN ARANIYORDU. MANİ...

Manisa valiliğinden yapılan açıklamada söyle denildi; “12.01.2021 günü saat:11.30 sıralarında hakkında İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi Ak Partili vekiller yeni parti binaların...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi AK Parti Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlığı yeni parti binalarında hizmet verme...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Yunusemre Halk Eğitim Merkezin de Yüz Yüze Eğitim Sevinci Yunusemre Halk Eğitim Mer...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş Yunusem...

MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI MANİSA’DA YANGIN CAN ALDI...

Manisa’nın Akhisar ilçesi Efendi Mahallesi 270 Sokak 219/5 t...

KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN ARANIYORDU. MANİSA’DA YAKALANDI KASTEN ÖLDÜRME SUÇUNDAN A...

Manisa valiliğinden yapılan açıklamada söyle denildi; “12.01...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi Ak Partili vekiller yeni ...

Ak Partili vekiller yeni parti binalarını inceledi AK Parti ...

Manisa Volkswagen’i kaybetti Manisa Volkswagen’i...

Manisa Volkswagen’i kaybetti CHP Manisa İl Başkanı Sem...

Manisa’da Nipet Akaryakıt İstasyonuna Yoğun ilgi Manisa’da Nipet Akaryakıt...

Manisa’da Nipet Akaryakıt İstasyonuna Yoğun ilgi Manisa’nın ...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim eTwinning Ödül Töreni Gerçekleşti Yunusemre İlçe Milli Eğit...

Yunusemre İlçe Milli Eğitim eTwinning Ödül Töreni Gerçekleşt...

MANİSA İÇİN METEOROLOJİK UYARI MANİSA İÇİN METEOROLOJİK ...

METEOROLOJİK UYARI Manisa’nın Batısında Beklenen Gök Gürültü...

Manisa Büyükşehir Belediyespor-72 Kocaeli BŞB Kağıtspor-75 Manisa Büyükşehir Belediy...

Manisa Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımımız, Türkiye ...

İnşaat Satışları Mart ve Eylül Aylarında Yoğunlaşıyor İnşaat Satışları Mart ve ...

AKSAN İnşaat Taahhüt Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Taşkan,...

HABERLERİ