Reklamı kapat
Reklamı kapat
MANİSA MEDYA
MANİSA MEDYA
ALAŞEHİR, DEMİRCİ, MANŞET KATEGORİSİNDE YER ALAN HABERLER
MANİSA’DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI MANİSA’DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

MANİSA’DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI Manisa’nın Demirci ilçesi  Demirci Dağı Akçakerdik Mevkiine tipi şekl...

MANİSA’DA SİLAHLI KAVGA 2 YARALI MANİSA’DA SİLAHLI KAVGA 2 YARALI

MANİSA’DA SİLAHLI KAVGA 2 YARALI Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde, düğün salonunda çıkan silahlı kavga...

MANİSA’DA BİR İLK!…  CUMA HUTBESİ İŞARET DİLİ İLE ANLATILDI MANİSA’DA BİR İLK!… CUMA HUTBESİ İŞARET DİLİ İLE ANLATILDI

MANİSA’DA BİR İLK!… CUMA HUTBESİ İŞARET DİLİ İLE ANLATILDI Akhisar İlçe Müftülüğünce Akhisar İncil...

MANİSA’DA   FACİADAN  DÖNÜLDÜ MANİSA’DA FACİADAN DÖNÜLDÜ

MANİSA’DA FACİADAN DÖNÜLDÜ Manisa’nın Akhisar ilçesi  Akçeşme mahallesi yakınlarında  45  K 5510 plakalı...

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İŞARET DİLİ KURSU SAĞLIK ÇALIŞANLARINA İŞARET DİLİ KURSU

SAĞLIK ÇALIŞANLARI ENGELSİZ BİR HASTANE OLMAYI HEDEFLİYOR Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi personeli...

MANİSA’YA 28 DERSLİK OKUL YAPILACAK MANİSA’YA 28 DERSLİK OKUL YAPILACAK

MANİSA’YA 28 DERSLİK OKUL YAPILACAK Milletvekili Özkan’ın girişimleriyle 28 derslikli okulun protokolü i...

MANİSA’DA TRAFİK KAZASI   FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ MANİSA’DA TRAFİK KAZASI  FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ

MANİSA’DA TRAFİK KAZASI  FECİ ŞEKİLDE CAN VERDİ. Odun yüklü traktörün kasasında bulunan 42 yaşındaki Ham...

SONDAKİKA Manisa’da karbonmonoksit zehirlenmesi 1 ölü bir yaralı SONDAKİKA Manisa’da karbonmonoksit zehirlenmesi 1 ölü bir yaralı

SONDAKİKA Manisa’da karbonmonoksit zehirlenmesi 1 ölü  1 Ağır  yaralı Manisa’da karbonmonoksit zehirlenmesi 1 ...

MANİSA’DA  BİR KİŞİ ÖLÜ BULUNDU MANİSA’DA  BİR KİŞİ ÖLÜ BULUNDU

MANİSA’DA  BİR KİŞİ ÖLÜ BULUNDU Manisa’nın  Turgutlu ilçesinde 60 yaşında evde yalnız yaşayan İhsa...

OKUMA YAZMA KURSLARINDAN PEKÂLÂ OKUYORUZ PROJESİNE TAM DESTEK OKUMA YAZMA KURSLARINDAN PEKÂLÂ OKUYORUZ PROJESİNE TAM DESTEK

OKUMA YAZMA KURSLARINDAN PEKÂLÂ OKUYORUZ PROJESİNE TAM DESTEK   Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN ve Eşi ...

MANİSA’YA KAR YAĞIŞI BAŞLADI MANİSA’YA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

MANİSA’YA KAR YAĞIŞI BAŞLADI Manisa’nın Demirci  ilçesine kar yağışı başladı. Demirci  Türkmentepe...

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI 06  Ekim 2018 tarihinde yapılan Temsilcilik seçimlerinde  görevi  üyeleri...

CHP’nin  Manisa Belediye Başkan Adayları Belli  oldu CHP’nin Manisa Belediye Başkan Adayları Belli oldu

CHP’nin Manisa Belediye Başkan Adayları Belli oldu Manisa’da netleşen isimler Gölmarmara Birol Bak...

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  “PekÂL OKUYOR”  !!! ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  “PekÂL OKUYOR”  !!!...

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  “PekÂL OKUYOR”  !!! Eğitim alanında  son yıllarda artan bir  ivme  ile ...

Manisa’da Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı Manisa’da Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı

Manisa’da Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı, Manisa’da...

45 YIL SONRA MÜDÜR OLDU 45 YIL SONRA MÜDÜR OLDU

45 YIL SONRA MÜDÜR OLDU 1974 yılında Şanlıurfa Viranşehir’de memurluğa başlayan ve 17 yıldır Manisa’da Tapu ve...

GEDİZ NEHRİ’NDEKİ BALIK ÖLÜMLERİNİN NEDENİ BELLİ OLDU GEDİZ NEHRİ’NDEKİ BALIK ÖLÜMLERİNİN NEDENİ BELLİ OLDU

GEDİZ NEHRİ’NDEKİ BALIK ÖLÜMLERİNİN NEDENİ BELLİ OLDU Manisa’da Gediz Nehri’nin Turgutlu bölümünde...

MANİSA’DA 36 YAŞINDAKİ ÖĞRETMEN  ÖLÜ BULUNDU MANİSA’DA 36 YAŞINDAKİ ÖĞRETMEN ÖLÜ BULUNDU

MANİSA’DA 36 YAŞINDAKİ ÖĞRETMEN ÖLÜ BULUNDU Manisa’nın  Akhisar Hashoca Mahallesinde ikamet eden 3...

HABERLERİ