Reklamı kapat
Reklamı kapat
MANİSA MEDYA
MANİSA MEDYA
ALAŞEHİR, DEMİRCİ, MANŞET KATEGORİSİNDE YER ALAN HABERLER
MANİSA’DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI MANİSA’DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

MANİSA’DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI Manisa’nın Demirci ilçesi  Demirci Dağı Akçakerdik Mevkiine tipi şekl...

OKUMA YAZMA KURSLARINDAN PEKÂLÂ OKUYORUZ PROJESİNE TAM DESTEK OKUMA YAZMA KURSLARINDAN PEKÂLÂ OKUYORUZ PROJESİNE TAM DESTEK

OKUMA YAZMA KURSLARINDAN PEKÂLÂ OKUYORUZ PROJESİNE TAM DESTEK   Alaşehir Kaymakamı Abdullah UÇGUN ve Eşi ...

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI 06  Ekim 2018 tarihinde yapılan Temsilcilik seçimlerinde  görevi  üyeleri...

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  “PekÂL OKUYOR”  !!! ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  “PekÂL OKUYOR”  !!!...

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  “PekÂL OKUYOR”  !!! Eğitim alanında  son yıllarda artan bir  ivme  ile ...

Manisa’da Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı Manisa’da Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı

Manisa’da Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı Hurma olarak bilinen Cennet elması hasadı, Manisa’da...

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN’DE DEĞİŞİM GERÇEKLEŞTİ ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN’DE DEĞİŞİM GERÇEKLEŞTİ

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN’DE DEĞİŞİM GERÇEKLEŞTİ   Tüm ülke  çapında seçim süreci başlatan yetkili sendika E...

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN’DE DEĞİŞİM RÜZGARLARI ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN’DE DEĞİŞİM RÜZGARLARI

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN’DE DEĞİŞİM RÜZGARLARI   Tüm ülke  çapında seçim süreci başlatan yetkili sendika Eğitimc...

ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ… ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ…

ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ…     Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce İlçe genelinde7-14 ya...

ALAŞEHİR’ DE 4 PROJE BİRDEN KABUL GÖRDÜ… ALAŞEHİR’ DE 4 PROJE BİRDEN KABUL GÖRDÜ…

ALAŞEHİR’ DE 4 PROJE BİRDEN KABUL GÖRDÜ…   Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2018/1 Gençlik Projeleri Destek ...

ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UÇAK  VALİ GÜVENÇER’İ ZİYARET ETTİ ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UÇAK VALİ GÜVENÇER’İ ZİYARET ETTİ

ALAŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UÇAK VALİ GÜVENÇER’İ ZİYARET ETTİ   24 Haziran’da yapılacak olan milletvekili g...

REHBER ÖĞRETMENLERDEN“ KISA SÜRELİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ EĞİTİMİ”  REHBER ÖĞRETMENLERDEN“ KISA SÜRELİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ EĞİTİMİ” ...

REHBER ÖĞRETMENLERDEN“ KISA SÜRELİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ EĞİTİMİ” Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafında...

MHP Milletvekili Aday Adayı Ensivri Selendi ve Alaşehir Çıkarması MHP Milletvekili Aday Adayı Ensivri Selendi ve Alaşehir Çıkarması

MHP Milletvekili Aday Adayı Ensivri Selendi ve Alaşehir Çıkarması Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Mill...

KÖY OKULLARINI TİYATROYLA BULUŞTURDULAR KÖY OKULLARINI TİYATROYLA BULUŞTURDULAR

KÖY OKULLARINI TİYATROYLA BULUŞTURDULAR Alaşehir  İlçesinde harika bir sosyal sorumluluk projesi hayat buldu.İ...

O İLÇEDE CADDE ÜZERİNDE OTOPARK ÜCRETSİZ O İLÇEDE CADDE ÜZERİNDE OTOPARK ÜCRETSİZ

O İLÇEDE CADDE ÜZERİNDE OTOPARK ÜCRETSİZ Alaşehir’in en işlek caddelerinde uygulanan ücretli otopark uygulamas...

Murat Mehmet Güler’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş’e ziyaret Murat Mehmet Güler’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş’e ziyaret...

Murat Mehmet Güler’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş’e ziyaret Murat Mehmet Güler , Alaşehir İlçe Mil...

Alaşehir’de Okuma Yazma Seferberliği Başlıyor… Alaşehir’de Okuma Yazma Seferberliği Başlıyor…

Alaşehir’de Okuma Yazma Seferberliği Başlıyor…   Alaşehir  ilçemizde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü güzel adıml...

YÜKÜMLÜLERDEN KAMU YARARI SAĞLANILIYOR           YÜKÜMLÜLERDEN KAMU YARARI SAĞLANILIYOR

YÜKÜMLÜLERDEN KAMU YARARI SAĞLANILIYOR Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ile Alaşehir Denetimli Serbestlik...

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER Genelde  içeriği yüzünden öğretmenlerce  çok sıkıcı bulunan...

HABERLERİ